Відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених

smolyar

 

Смоляр Майя Миронівна

Завідувачка відділенням
Лікар-неонатолог вищої категорії
Стаж роботи 22 роки

 

Відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених відкрито в липні 2012 року в рамках національної програми «Нове життя». Відділення функціонує на 15 ліжок.

 3 2

img_9657_1

Основний напрямок роботи відділення – надання допомоги новонародженим та недоношенним дітям з екстремально низькою і низькою масою тіла.

5-1

Активно використовується методика сумісного перебування матері та дитини, методика «Кенгуру» методика раннього прикладання до грудей та грудного вигодовування програма «Догляд,оснований на розвитку».

img_9645_1

Функціонує моніторингова апаратура, поліфункціональні монітори, прилад для раннього виявлення зниження слуху у дітей, апарат для визначення транскутанного білірубіну.

10

У відділенні використовуються передові методики лікування неонатальних жовтяниць із застосовуванням сучасних ламп фототерапії, є можливість проведення вентиляційної терапії за допомогою апаратів СРАР. Для проведення інфузіонної терапії відділення забезпечено достатньою кількістю інфузійних насосів.

4

Для виходжування недоношенних новонароджених в наявності є необхідна кількість кувезів, ліжок-«гнізд», де створюється оптимальний режим виходжування.

12

7