Відділення сумісного перебування матері та дитини

img_7980-2
Токменко Людмила Володимирівна

Завідувачка відділенням
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 43 роки
Пройшла підготовку на курсах ВООЗ з науково-доказової медицини та сучасних перинатальних технологій.
Читайте також статтю завідувачки: Післяпологовий період

 

Напрямки роботи: надання стаціонарної акушерської допомоги породіллям за сучасними перинатальними технологіями.

Робота відділення організована за принципом організації палат сумісного перебування матері та дитини.

Сім’я жінки, що знаходиться на сумісному перебуванні в одномісних післяпологових палатах, має можливість брати активну участь в догляді за немовлям та матір’ю після пологів. Новонароджені у нашому Центрі знаходяться виключно на грудному вигодовуванні.

 img_0223_1 img_1436

img_1438

післяпологовому періоді жінки отримують консультації кваліфікованих спеціалістів з питань грудного вигодовування та післяпологової контрацепції, консультації психолога.

Палата сумісного проживання, де чоловік має нагоду цілодобового допомогати дружині у догляді за дитиною, а також може оточити своїх любих дружину і дитину турботою і увагою.

nik_0639 nik_0618

У відділенні проводиться санітарно-освітня робота з питань грудного вигодовування, догляду за новонародженими та післяпологової концентрації.

Виписка породіль з немовлятами за відсутності ускладнень проводиться на 3-тю добу, після кесарського розтину – на 5 добу.

В акушерському післяпологовому відділенні сумісного перебування матері та новонородженого породіллі можуть спілкуватися з рідними та близькими на території України та за її межами за допомогою відеозв’язку Skype. Для цього у відділенні встановлено термінал, який дозволяє аудіо та відеозв’язок.

img_1450